طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن | ویژگی‌های یک اپلیکیشن خوب + معرفی یک مرکز معتبر

 

طراحی اپلیکیشن
نردبانی به سوی پیشرفت

با توسعه تکنولوژی و استفاده روزافزون مردم از گوشی‌های همراه هوشمند، طراحی اپلیکیشن به یکی از ارکان اصلی کسب و کارها تبدیل شده است. از طرفی دیگر، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین و آفلاین از اپلیکیشن استفاده کنند و آزادی عمل بیشتری داشته باشند. یک اپلیکیشن خوب قادر است با جلب رضایت کاربران و برطرف ساختن نیازهای آنان، به رشد و توسعه کسب و کارتان کمک می‌کند. اما یک اپلیکیشن خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

ویژگی‌های یک اپلیکیشن خوب و کارآمد

استاد سایت برای طراحی اپلیکیشن مشتریان خود، مطابق آخرین الگوهای جهانی عمل کرده و تمام استانداردهای لازم را رعایت می‌کند. در واقع یک اپلیکیشن خوب باید چند ویژگی داشته باشد که عبارتند از:

رابط کاربری جذاب و کاربرپسند

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک اپلیکیشن مدرن و کارآمد، داشتن رابط کاربری مناسب است. این طراحی باید به گونه‌ای انجام شود که هم کاربر به سادگی بتواند اطلاعات مورد نظر را به دست بیاورد و هم بین حوزه فعالیت و نوع طراحی، شاهد تناسب باشیم. به عنوان مثال در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم آرایشی، بهتر است از رنگ‌های خیلی تیره استفاده نشود.

پشتیبانی از انواع دستگاه‌ها

یک اپلیکیشن خوب باید قابلیت اجرا روی بیشتر دستگاه‌های مختلف را داشته باشد. به
عنوان مثال یک اپلیکیشن اندروید باید روی بیشتر گوشی‌های با سیستم عامل اندروید
نصب و اجرا شود؛ اما در برخی مواقع دیده می‌شود که یک اپلیکیشن در گوشی سامسونگ قابل اجرا است و در گوشی هواوی نصب نمی‌شود.

 قابلیت شخصی‌سازی

زمانی که کاربر بتواند برخی تغییرات و تنظیمات مورد نظر خود را در اپلیکیشن اعمال کند، حس خوبی پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال بر اساس سلیقه خود، تنظیمات پیش‌فرض مثل تم،رنگ‌بندی، سابز نوشته‌ها، فونت و … را تغییر دهد. در این صورت حس ارزشمندی بیشتری به مخاطب دست داده و در نتیجه، علاقه بیشتری با اپلیکیشن پیدا خواهد کرد.

امنیت بالا

طراحی اپلیکیشن بدون توجه به نکات امنیتی آن هیچ ارزشی نخواهد داشت. در واقع حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران جزء ویژگی‌های یک اپلیکیشن خوب محسوب می‌شود؛ زیرا هیچ کاربری به خاطر یک اپلیکیشن، امنیت خود را به خطر نخواهد انداخت. مجموعه استاد سایت با به کارگیری آخرین متدهای امنیتی، به بهترین شکل از اطلاعات شخصی و بانکی کاربرانتان حفاظت خواهد کرد.

تجربه بهترین خدمات با استاد سایت

اگر به دنبال توسعه و رشد کسب و کار خود هستید، طراحی اپلیکیشن یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌توانید در مسیر آن قدم بردارید. اگرچه این مسیر از پیچیدگی زیادی
برخوردار می‌باشد، اما استاد سایت در تمام مراحل همراه شما خواهد بود. خدمات ما شامل مشاوره پیش از طراحی، طراحی اپلیکیشن، پشتیبانی و آموزش بعد از طراحی و حتی ارائه راهکارهای مفید در زمینه بازاریابی می‌باشد. بنابراین برای خدمات طراحی اپلیکیشن و پشتیبانی همیشگی می‌توانید روی ما حساب ویژه باز کنید.

  • این متن نمونه می باشد و با متن اصلی جایگزین میشود
  • این متن نمونه می باشد و با متن اصلی جایگزین میشود
  • این متن نمونه می باشد و با متن اصلی جایگزین میشود
  • این متن نمونه می باشد و با متن اصلی جایگزین میشود

سفارش طراحی اپلیکیشن    همین حالا به صورت رایگان مشاوره بگیرید !

    09136550950

    اسکرول به بالا