درباره ما

تیم استادسایت تلاش دارد تا بهترین آموزش و مشاوره را در اختیار شما قرار دهد

روایت ما از تاسیس رابین طرح اسپادانا

وب‌سایت اختصاصی مهم‌ترین راه ورود کسب‌وکارها به دنیای بازاریابی آنلاین و پنجره‌ای گشوده رو به کاربران دنیای مجازی است. طراحی، ایجاد و بهینه‌سازی وب‌سایت باعث شناسایی برند و رشد و توسعه کسب‌وکار می‌شود. هدف اساسی ما از تاسیس شرکت رابین طرح اسپادانا (با نام تجاری استاد سایت)، ارائه انواع خدمات طراحی سایت برای موفقیت مشتریان و دستیابی به اهداف افزایش مخاطبان وب‌سایت و فروش بیشتر بوده است.

استادسایت

بهترین مرجع آموزش دیجیتال مارکتینگ 

چگونه به این مرحله رسیدیم؟

نقطه آغاز و بنیان فعالیت‌های ما در رابین طرح اسپادانا به تلاش‌های مدیرعامل این شرکت، وحید مقدادی برمی‌گردد. وحید دانش‌آموخته رشته مهندسی مکانیک، گرایش ساخت و تولید است. او فعالیت خود را در دنیای فناوری‌های تحت وب با فروش نرم‌افزارهای اختصاصی حسابداری و نرم‌افزارهای تبلیغاتی از سال 1391 آغاز کرد. او به‌سرعت جذب رشته طراحی سایت شد و تاکنون صدها سایت برای صاحبان کسب‌وکار طراحی کرده است. وحید در ادامه سفر پرماجرای خود در فضای مجازی به آموزش و مشاوره به شرکت‌ها و برندها در موضوع دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) روی آورد.

تمایز رابین طرح اسپادانا با دیگر شرکت‌ها

طراحی وب‌سایت یکی از مشاغلی است که به تخصص بسیار و دانشی گسترده در زمینه‌های رایانه، نرم‌افزار، اینترنت و شبکه، اصول گرافیک و دیزاین، اصول بازاریابی اینترنتی و تبلیغات آنلاین دارد. کارشناسان ما در رابین طرح اسپادانا فقط برای شما سایت اختصاصی نمی‌سازند؛ بلکه خدمات ما از تحقیق درباره کسب‌وکار، محصولات، بازار کار و رقبای کاری شما آغاز می‌شود. در مراحل بعدی ما بهترین قالب و دیزاین را برای سایت اختصاصی یا فروشگاه آنلاین شما انتخاب می‌کنیم و پروسه طراحی، ایجاد و بهینه‌سازی سایت ادامه می‌یابد. برخی از مزایای طراحی سایت در رابین طرح اسپادانا عبارتند از:

مزایای طراحی سایت در رابین طرح اسپادانا

ارتباط با مشتریان

ادغام دانش، مهارت و تجربه در خدمات شرکت رابین طرح اسپادانا تنها با هدف کسب رضایت مشتریان و ایجاد ارتباطی صادقانه برای خدمت‌رسانی است. برای ارتباط با ما و کسب خدمات می‌توانید از امکانات مشاوره آنلاین، سفارش آنلاین، ثبت نظرات در سایت و تماس با شماره تلفن‌های شرکت استفاده کنید. همراهی گرم شما بزرگ‌ترین سرمایه ما در رابین طرح اسپادانا است و باعث دلگرمی و تلاش بیشتر ما خواهد شد.

error: